فیلم های منتشر شده

دانلود فیلم Copwatch 2017

موضوع : مستند بازديد : 490 views بار 10 دسامبر 2018

دانلود فیلم Copwatch 2017

دانلود فیلم Copwatch 2017 با لینک مستقیم

زیرنویس فارسی – کیفیت بالا ۷۲۰ – فیلم مستند

فیلمستان مرجع دانلود فیلم خارجی و جدید

Copwatch 2017 دانلود فیلم Copwatch 2017

منتشرکننده : فیلمستان

سبک فیلم: مستند

سال تولید: ۲۰۱۷

کیفیت: ۷۲۰p WEB-DL

حجم فیلم: ۸۰۰ MB

پسوند فیلم: MP4

زمان: ۹۵ دقیقه

کشور: آمریکا

زبان فیلم: انگلیسی

دانلود فیلم بزرگسال

کارگردان فیلم: Camilla Hall

بازیگران این فیلم: David Whitt, Jacob Crawford, Kevin Moore, Ramsey Orta

اطلاعات بیشتر: 

داستان فیلم مستند : مستند “پلیس های نگهبان” در مورد پلیس هایی هست که خودشونو وقف آگاه سازی جامعه و دفاع شهروندان از حق و حقوقشون در برابر آزار و اذیت برخی پلیس ها می کنند … 

 

 

نقد فیلم

پیش از این، آنها توسط دو نفر از کارکنان برجسته عضو شده بودند: رامزی اورتا، که فیلم ویدئویی از اریک گارنر، نیویورک را که توسط ماموران نیویارک پدید آمده بود، به قتل رساند؛ و کوین مور، که فردی گری ساکن شهر بالتیمور را به وان پلیس کشاند، جایی که زندگی او به پایان ناگهانی و مشکوک تبدیل شد. با هم، آنها توسط سالن به عنوان صلیبیون های صهیونیستی معرفی می شوند که خودشان را برای تماشای نگهبانان به نفع جامعه به کار گرفته اند. با این حال، در فیلم آنها سعی در ضبط فیلم پلیس - اقدامات با درجات مختلف خصومت از پلیس - این مردان در معرض به عنوان خود متخاصم ضد خود را، متعهد نه تنها به نگه داشتن زبان فیلمه ها در پلیس غیر مسلح، بلکه به عنوان نه چندان ظریف به آنها اجازه می دانید که اکنون آنها مجازات سوء استفاده (و نه بدتر) را تا زمانی که در غیر اینصورت ثابت شده اند، متهم می کنند.

"Copwatch" از فرض اولیه حاصل می شود که به طور کلی، پلیس همیشه نادرست رفتار می کند مگر اینکه توسط دوربین های فیلمبرداری مورد بررسی قرار گیرد. مطمئنا گفتگو فرهنگی در مورد نظارت بر اجرای قانون بسیار مهم است، اما رویکرد هال به آن بسیار واضح است. علاوه بر این، این مفهوم که فیلمساز مستقیما با فیلم Hot-button خود بازی نمی کند، با تردید او نسبت به صحت نگرانی در حال حاضر از اورتا، که پس از مشهور وی بر روی ویدیوی گارنر، به طور مرتب برای چندین بار دستگیر شده، تشدید می شود جنایات، و در نهایت به افتخار زندان به دادگاه تقاضای تقاضای هروئین پرداختند.

 • مطالب پربازدید مشابه

 • منو


  help
  buy-account

   

  تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر

 • نقشه
  برای دانلود فیلم های سایت نیاز به تهیه اشتراک ویژه می باشد.برای خرید اشتراک ویژه کلید کنید